Tri bodky za prázdninami ukončili prázdniny

Tri bodky za prázdninami ukončili prázdniny

Keď sa s letom nechce rozlúčiť takmer 150 rodičov a detí, tak to poslednú prázdninovú nedeľu vyzerá v saleziánskom stredisku na Banisku asi takto!

Tri bodky za prázdninami sa tohto roku na Orave poňali viac rodinne a na svoje si prišli veľkí aj malí z našej farnosti a strediska. Okrem detí a mladých, ktorí počas roka navštevujú naše stredisko prišli aj mnoho rodičov a sympatizantov nášho diela.  Deti sa počas podujatia mohli zapísať pomocou prihlášky na naše pravidelné aktivity počas nového školského roka v stredisku.

Pre deti a mladých boli tiež pripravené obľubené atrakcie ako autíčka či 5D kino. Rovnako na multifunkčnom ihrisku prebiehal spontánny futbalový turnaj otcov a detí. Rodiny pred začiatkom školského roka preverili pripravené "Tri bodky" - súťaž v špecializovaných disciplínach ako napr. pripraviť desiatu, zbaliť peračník či oprať úbor na telesnú. Za splnené úlohy a získané žetóny si deti mohli pomaškrtiť na drobnom občerstvení, ktoré pripravia naši dobrovoľníci. 

 

Kto by si však neprišiel na svoje ani po ochutnaní fantastických palaciniek, či dobre kávičke mohol si zgustnúť na kvalitnom koncerte mladučkej kapely Rebeli.  
Síce škola začína, zážitky nekončia! Vyplnením prihlášky >>>https://scvclaura-dk.webnode.sk/<<< môžeš byť aj ty súčasťou nášho spoločného diela :)

Tento projekt bol podporený z dotácie Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR „Programy pre mládež 2014 – 2020“, ktorú administruje IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže.

 

 

Autor: sr. Mária Gregová

Foto: Adam Skirčák

Dolný Kubín

03.09.2019 14:04