Prečo stredisková rada?

Prečo stredisková rada?

Miestna stredisková rada je dôležitý orgán strediska, v ktorej mladí majú svoje nenahraditeľné miesto ...

Prvý prázdninový deň sme hneď využili na školenie novej strediskovej rady ohľadom fungovania celoslovenského zduženia mladých – Laura v Bratislave na ústredí. Najskôr sme išli na školenie do ústredia Laury, kde nás privítali predsedníčka združenia– sestra Marta a riaditeľka sestra Mária. 
Ukázali nám priestory odkiaľ riadi celú organizáciu. Spoločne nám vysvetlili fungovanie organizácie a k tomu naše úlohy ako strediskovej rady. Na záver sme dostali od našej predsedníčky nášho strediska prekvapenie – pískacie tričko s logom Laury (aby o sme mohli prezentovať našu organizáciu kamkoľvek pôjdeme) a motivačný diár na tento školský rok. Všetci sa darčekom veľmi potešili, poďakovali sme sestre Marte a Majke a vybrali sme sa do mesta na obed.
Počas obeda sme sa rozprávali o našom stredisku a akciách, ktoré by sme chceli spoločne zorganizovať. Zostal nám čas aj na prechádzku popri Dunaji. Tento deň bol veľmi pekný, spojili sme príjemné s užitočným. Veríme, že spoločne spravíme veľa pekného a dobrého.
 
Toto podujatie bolo podporené z dotačnej schémy Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR Programy pre mládež na roky 2014-2021, ktorú administruje IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže.
 
Podujatie realizovala Laura, združenie mladých, stredisko Dubnica nad Váhom v spolupráci so SCVČ Laura.
Podujatie podporilo aj mesto Dubnica nad Váhom.

Laura

31.10.2021 17:26