Priateľstvom a odvahou proti zrušeniu Laury v Humennom

Priateľstvom a odvahou proti zrušeniu Laury v Humennom

Piatok trinásteho. Niekto si povie, že je to ďalší bežný deň. Iný si v duchu opakuje, že prečo dnes vlastne ráno vstával z postele, keď je takýto hrozný dátum. Pre Scvč a oratko Laura v Humennom to však bol deň otvorený pre všetky dievčatá, ktoré maxistretkom začali nový školský rok.

Od rána sa stávajú zlé veci. V škole písomky, na uliciach zamračené tváre a to najhoršie je, že sa na Maxistretku dozvieš o zrušení stretiek, oratka a celej Laury. Naše dievčatá sa však nezľakli a prijali výzvu o prinavrátenie Laury. Všetky sa s radosťou a nadšením pustili do plnenia disciplín, ktoré na nich čakali. Pri prvej si prehlbovali priateľstvá a pri druhej si testovali svoju odvahu. Cesta za ich splnením však nebola jednoduchá. Viackrát im ju prekazili nepríjemné rušičky, ktoré ich zdržiavali a posielali na začiatok. Dievčatá však ostali vytrvalé a  na konci svojho cieľa dostali sladkú odmenu. Samozrejme, že sa im podarilo Lauru vrátiť späť. Na konci sa dozvedeli informácie ohľadom svojich stretiek a fungovania Laury.

Takto sme sa všetky podieľali na zachránení Laury a spoločne sme privítali nový školský rok. Tak neváhaj a navštív Lauru aj ty! Spolu s ňou zažiješ veľa zábavy a spoznáš nové kamarátky.

Barbora Švecová

18.09.2013 08:33