Hľadá sa Nemo

Prečo by sa mal určite zúčastniť Jarného prímesťáku 2019? Opýtali sme sa na to našich animátorov. Tento rok prímesťákujeme 18.-20.2., viac info nájdeš na prihláške :)

Počas týchto troch dní s nami môžeš zažiť úžasné dobrodružstvo, spoznať veľa nových kamošov a nebudeš musieť presedieť prázdniny pri počítači, ale preplávaš spolu s nami celý oceán. My sa budeme snažiť vytvoriť čo najpríjemnejšiu atmosféru, aby si sa cítil dobre a aby si si tento tábor pamätal ešte dlho. Už sme boli aj vo vesmíre s Malým princom, cestovali sme okolo celého sveta, či spoznávali Annu a Elsu. To, čo je pre Teba pripravené tento rok, tu však ešte nebolo. A práve preto dúfam, že práve Ty určite prídeš na jarný prímesťák a prežiješ tieto krásne tri dni spolu s nami. Tešíme sa na Teba! :) (VV)

Kvôli spoznávaniu úžasných ľudí a nových kamarátov. (OH)

Je to jediný tábor mimo leta!! (SM)

Využiješ prázdniny, nájdeš si nových kamarátov, spoznáš skvelých animátorov a nepresedíš celý týžden s mobilom :) zábava, nové priateľstvá, nové spomienky a zážitky, nové veci a ešte viac...(VR)

Lebo nechcem len tak sedieť doma? (OB)

Tak preto aby sa nenudili prvé tri dni jarných prázdnin, byť s kamošmi, užiť si tie dni,...(SK)

No predsa, lebo tam budem ja!!! (EF)

Bude zábava a nechcem celý čas sedieť za počítačom (DM)

Pretože pre mňa bol jarný prímesťák miesto, kde došlo k môjmu “obráteniu” sa na druhý bok - spoznanie Boha a ľudí ľúbených Bohom, a tak ľúbiacich ostatných. Pre mňa bol práve tento tábor zlomový a určite bude aj pre Teba, aj keď sa možno zdá, že už nič nové na ňom nemôžeš zažiť, no Boh vie stále prekvapiť ako Nema, tak aj Teba, tak aj animátorov, tak sa príď pozrieť, čo si pre nás všetkých prichystal na tieto blížiace sa 3 dni. (ED)

Zažijete tam toho veľa...(TD)

Zabavíš sa, užiješ si jarné prázdniny, ináč než obvykle, bude sranda, možno spoznáš nových ľudí a keď nie, tak aspoň prehĺbiš staré priateľstvá. (ŽD)

Lebo na jarnom prímesťáku zažijem to, čo nikdy a nebudem predsa sedieť cez prázdniny doma. (KJ)

 

Sťahuj prihlášku a pozri náš fb alebo instagram

Jana Tutková

10.02.2019 10:30