Správy


3.deň: Máš čo dať

3.deň: Máš čo dať

správa |

„Bude to tak, ako keď ktosi odchádzal na cestu, zavolal si sluhov a zveril im svoj majetok; jednému dal päť talentov, druhému dva a ďalšiemu jeden — každému podľa jeho schopností — a odcestoval. Ten, čo dostal päť talentov, šiel, obchodoval s nimi a získal ďalších päť. Podobne aj ten s dvoma získal ďalšie dva. Ale ten, čo dostal jeden, odišiel, vykopal jamu a peniaze svojho pána ukryl.“ Čítať ďalej »1. deň: Cesta

1. deň: Cesta

správa |

„Pobežím po ceste tvojich príkazov, lebo ty dávaš môjmu srdcu odvahu. Pane, ukáž mi cestu svojich prikázaní a ja vždy pôjdem po nej. Daj mi chápavosť a ja tvoj zákon zachovám a celým srdcom sa ho budem pridŕžať. Priveď ma na chodník svojich príkazov, lebo som si ho obľúbil.“ (Ž119,32-35) Čítať ďalej »


Poď pomáhať

Poď pomáhať

správa |

Máš veľa peňazí a nevieš čo s nimi? Alebo máš málo peňazí a rozmýšľaš, ako ich čo najlepšie zúročiť? Investuj do formácie mladých a do ich hľadania povolania. Čítať ďalej »


Vytancovali sme to ♥ !

Vytancovali sme to ♥ !

správa |

Tretí októbrový víkend to v saleziánskom stredisku 3 hôrky v Košiciach žilo tancom. V poradí už 6. ročník celoslovenskej súťaže zmenil miesto svojho pôsobenia, nekonal sa v Bratislave ako to bolo zvykom ale presunul sa trošku na východ, do mesta Košice. Čítať ďalej »


Sviečka za nenarodené deti

Sviečka za nenarodené deti

správa |

Sviečka za nenarodené deti je každoročným projektom Fóra života. Cieľom je senzibilizovať ľudí, aby si v období okolo 2. novembra okrem svojich blízkych zosnulých spomínali aj na nenarodené deti, ktoré zomreli pri umelom alebo spontánnom potrate. Kampaň má tri rozmery – duchovný, vzdelávací a praktický. Čítať ďalej »