Správy


1. deň: Cesta

1. deň: Cesta

správa |

„Pobežím po ceste tvojich príkazov, lebo ty dávaš môjmu srdcu odvahu. Pane, ukáž mi cestu svojich prikázaní a ja vždy pôjdem po nej. Daj mi chápavosť a ja tvoj zákon zachovám a celým srdcom sa ho budem pridŕžať. Priveď ma na chodník svojich príkazov, lebo som si ho obľúbil.“ (Ž119,32-35) Čítať ďalej »


Poď pomáhať

Poď pomáhať

správa |

Máš veľa peňazí a nevieš čo s nimi? Alebo máš málo peňazí a rozmýšľaš, ako ich čo najlepšie zúročiť? Investuj do formácie mladých a do ich hľadania povolania. Čítať ďalej »


Vytancovali sme to ♥ !

Vytancovali sme to ♥ !

správa |

Tretí októbrový víkend to v saleziánskom stredisku 3 hôrky v Košiciach žilo tancom. V poradí už 6. ročník celoslovenskej súťaže zmenil miesto svojho pôsobenia, nekonal sa v Bratislave ako to bolo zvykom ale presunul sa trošku na východ, do mesta Košice. Čítať ďalej »


Sviečka za nenarodené deti

Sviečka za nenarodené deti

správa |

Sviečka za nenarodené deti je každoročným projektom Fóra života. Cieľom je senzibilizovať ľudí, aby si v období okolo 2. novembra okrem svojich blízkych zosnulých spomínali aj na nenarodené deti, ktoré zomreli pri umelom alebo spontánnom potrate. Kampaň má tri rozmery – duchovný, vzdelávací a praktický. Čítať ďalej »


Ako sme Kurzovali v Liptovskej Štiavnici...

Ako sme Kurzovali v Liptovskej Štiavnici...

správa |

Prvý kurz, tzv. iniciácia, sa konala v termíne 9. – 11. 10. 2015 v domčeku Carmagnola v Liptovskej Štiavnici. Cieľom kurzu bolo oboznámiť účastníkov s myšlienkami Ciest zrenia a ukázať im nový pohľad na vedenie stretka. Podnietiť ich rozmýšľať nad svojimi „stretkáčmi“, akí sú, čo potrebujú k rastu a ako im to skrz stretko čo najlepšie dať. Čítať ďalej »


Vstúp do digitálnej džungle!

Vstúp do digitálnej džungle!

správa |

Zaujímaš sa o webové stránky, ich tvorbu alebo ako písať dobré články ? Ak študuješ na strednej alebo vysokej škole je tu pre teba jedinečná príležitosť. Viac inforácii o projekte Digital Jungle sa dozvieš v článku! Čítať ďalej »