Správy


Na rodine nám záleží

Na rodine nám záleží

správa |

Aliancia za rodinu je občianska iniciatíva organizácií a jednotlivcov, ktorá vznikla v decembri 2013 na podporu hodnôt manželstva a rodiny. Od ich vzniku za nimi stojí už vyše 90 organizácií, ktoré sa venujúcich sociálnej práci, pomoci rodinám, deťom, mládeži, slobodným matkám, hendikepovaným... Jednou z tých organizácií sme aj my, Laura, združenie mladých. Čítať ďalej »S tímom ďalej

S tímom ďalej

správa |

Vďaka KomPraxu sme zažili jednu super akciu, v ktorej sme sa nielen ako skupina spoznali, ale zároveň sme zažili veci, na ktoré nikdy nezabudneme. Čítať ďalej »Príď na FIESTU!

Príď na FIESTU!

správa |

Pozývame všetkých na FIESTU - stretnutie saleziánskej mládeže, ktorá sa bude konať počas Festivalu Lumen 7. júna 2014 o 13:30 v Dome Kultúry v Trnave (vstup zdarma - mimo XL zóny). Na Fieste sa predstaví a s mladými prvýkrát oficiálne stretne nový provinciál saleziánov don Jozef Ižold, so svojím programom vystúpia aj viaceré strediská. Čítať ďalej »


Slovensko získalo dve zlaté a štyri strieborné medaile!

Slovensko získalo dve zlaté a štyri strieborné medaile!

správa |

„Slovensko ďakujeme, úžasný zážitok!“ Týmito slovami sa lúčili športovci z 11-tich krajín na záverečnom ceremoniáli XXV. ročníka Medzinárodných saleziánskych športových hier PGSI 2014. „Zastúpené krajiny reprezentovalo 893 zahraničných a 133 slovenských chlapcov a dievčat, v kategóriách do 16 a do 18 rokov. Až 716 účastníkov malo menej ako 18 rokov. Čítať ďalej »Ďalšia GPS ponuka

Ďalšia GPS ponuka

správa |

GPS team prichádza s ďalšou ponukou. Dievčatá vo veku 17-24 rokov sa môžu prihlásiť na duchovné cvičenia v Liptovskej Štiavničke v termíne 11.-15.6.2014. Čítať ďalej »