TrnavaPripravovali sme sa na advent

Pripravovali sme sa na advent

Trnava |

27.11.2013 sa zišlo na Krížovej 12 v Trnave u sestier saleziánok asi 90 detí a mladých, ktorí si prišli vyrobiť adventný veniec. Prišli menšie i väčšie deti, niektorým pomáhali animátorky a iným usmernili mamy či ockovia. Čítať ďalej »


Laurovica v Trnave

Laurovica v Trnave

Trnava |

Tento rok sme oslavovali v stredu 23.1.2013 v našom dievčenskom oratku hneď dve veci. Spomienku na blahoslavenú Lauru Vicuňu a 20. výročie založenia Laury – združenia mladých. Čítať ďalej »


Salonka a la Harfy

Salonka a la Harfy

Trnava |

Na začiatku nového roka sme sa streli v starom zložení. Nocovačka s nádychom Vianoc bola rozletom do nových dní pre dievčatá zo stretka Harfy. Čítať ďalej »


V dosahovaní animátorskej méty

V dosahovaní animátorskej méty

Trnava |

9.-10.november 2012 neboli takými hocijakými dňami v trnavskom stredisku u saleziánov. Počas týchto dní sa dievčatá, nádejné animátorské duše, stretli, aby spoločne podrástli v dosahovaní animátorskej méty. Čítať ďalej »


Misie v oratku

Misie v oratku

Trnava |

S bližiacou sa misijnou nedeľou sme v našom stredňajsom oratku 17.10.2012 priblížili deťom misie a misijne kraje netradične Čítať ďalej »


Tajomstvo animátorstva I.

Tajomstvo animátorstva I.

Trnava |

V dňoch 12.-14.10.2012 sa niektoré dievčatá z trnavského strediska vybrali do krásneho prostredia Malých Karpát, presne na Jahodník, čo je časť Smoleníc. Prišli, aby zažili akčný víkend o dobrodružstve animátorstva. Čítať ďalej »
Ako sa stať správnym FUNKY dievčaťom

Ako sa stať správnym FUNKY dievčaťom

Trnava |

Správnym človekom sa človek nenarodí, správnym človekom sa človek stáva. Viete, čo všetko dokáže správne jedenásťročné dievča? Dievčatá zo stretka FUNKY v Trnave na svojej koncoročnej nocovačke 16.6.2012 spoznávali a zisťovali, čo všetko pekné už vo svojom mladom veku dokážu. Čítať ďalej »


Laura a dobrovoľníci

Laura a dobrovoľníci

Trnava |

Už po deviatykrát sa 1. júna na Trojičnom námestí v Trnave uskutočnilo podujatie pod názvom Dobrovoľníci deťom. Na tejto akcii združenia pracujúce s deťmi a mládežou prezentovali svoje celoročné aktivity prostredníctvom hier, súťaží a propagačných materiálov. Výnimkou nebolo ani trnavské stredisko ZL. Čítať ďalej »


>