Archív


Oratko on-line

Oratko on-line

správa |

Saleziánsky pastoračný tím (Saleziáni dona Bosca, Saleziánky, Domka – Združenie saleziánskej mládeže a Laura, združenie mladých) spolu s dobrovoľníkmi vytvorili oratko online. Čítať ďalej »Ži naplno!

Ži naplno!

Michalovce |

Že jarné prázdniny sa nedajú stráviť zábavne? Omyl... V našom stredisku to od pondelka do stredy žilo vďaka jarnému prímesťáku V HLAVE. Čítať ďalej »

Milovaný márnotratný

Milovaný márnotratný

Forty For You |

Koľkokrát sme odišli od Otca s veľkými rečami, že to zvládneme sami, že najlepšie vieme, čo je pre nás dobré a nenecháme sa viac obmedzovať? Každý hriech je takýmto odchodom. Čítať ďalej »


Ako napraviť, čo sa pokazilo ...

Ako napraviť, čo sa pokazilo ...

Rožňava |

Mladí animátori združenia Laura z Rožňavy z pripravili trojdňový, jarný prímestský tábor pre deti Rožňavy a okolia od 1. - 7. ročník ZŠ. Celý tábor bol motivovaný príbehom Pata a Mata, veľmi dobrých, tvorivých kamarátov. Poukázali na hodnoty pravého priateľstva, ktoré nie sú v bezchybnosti, ale v pravdivosti a snahe napraviť čo sa pokazilo. Čítať ďalej »


Floorballový turnaj v Žiline

Floorballový turnaj v Žiline

Športový tím |

Zmena destinácie každoročného turnaja vo floorballe priniesla športového ducha do saleziánskeho strediska v Žiline. Adrenalínový zážitok si hráčky, rozhodcovia, organizátori a všetci hostia vychutnali v sobotu 7. marca. Čítať ďalej »