ArchívNovembrový VIDES víkend online

Novembrový VIDES víkend online

Vides |

Tohtoročné novembrové stretnutie Vides víkendu sa konalo 26.11. - 28.11.2021. Žiaľ, situácia nám nedovolila stretnúť sa fyzicky, a preto sme sa presunuli už do známeho online priestoru. Počas víkendu sme prebrali nasledujúce okruhy tém: kritické myslenie, harmonický životný štýl a dimenzie človeka. Hosťom víkendu bola Barbora Okruhľanská, ktorá si pre nás pripravila prednášku o mediálnom svete. Čítať ďalej »


Chváľ Boha

Chváľ Boha

Projekt:Vianoce! |

Ježiš vzdával vďaky pred zázračným rozmnožením chlebov. Ježiš vzdával vďaky pred vzkriesením Lazára. Ježiš vzdával vďaky pri poslednej večeri pri ustanovení Eucharistie. Ježiš vzdával vďaky a potom sa stal zázrak. Čítať ďalej »

Vianoce sa blížia! Ako sa na ne pripraviť?

Vianoce sa blížia! Ako sa na ne pripraviť?

Projekt:Vianoce! |

Aj tento rok sme si pre Vás pripravili projekt adventných zamyslení a už o pár dní ho odštartuje! Môžete sa tešiť na evanjeliové zamyslenia, ktorých autormi sú mladí ľudia, vďaka ktorým sa Projekt Vianoce posúva ďalej a ponúka inšpiráciu i možnosť hlbšieho prežívania adventu. Čítať ďalej »
Tajomstvo animátorstva

Tajomstvo animátorstva

Trnava |

Aj tento rok sme pre animátorov vytvorili víkend tajomstva animátorstva. Keďže sa nám nepodarilo kvôli opatreniam usporiadať víkendovú chatu, tak sme tieto dva dni prežili v Trnave a okolí spoločne. Čítať ďalej »