ArchívOratko online oslavuje jeden rok od svojho vzniku

Oratko online oslavuje jeden rok od svojho vzniku

správa |

Už tento víkend uplynie rok, čo Saleziánsky pastoračný tím prišiel medzi mladých s úplnou novinkou v online svete a vytvoril projekt s názvom Oratko online. Na sociálnych sieťach Facebook, Instagram a Spotify tak počas celej pandémie môžeme sledovať rôzne aktivity od bratov saleziánov, sestier saleziánok, saleziánov spolupracovníkov a mnohých mladých dobrovoľníkov po celom Slovensku. Čítať ďalej »


Dve postavy v nás

Dve postavy v nás

Forty For You |

Dve postavy, ktoré prichádzajú do chrámu. Jeden vidí seba a jeho modlitba je plná „ja“, vystačí si sám, nepotrebuje Boha. Druhý nemá odvahu ani oči zdvihnúť pre svoje hriechy, prosí o milosrdenstvo a dostal dar odpustenia. Ktorá postava sme my? Čítať ďalej »

Snilko, realista a kritik

Snilko, realista a kritik

Vides |

Už je to takmer mesiac od nášho posledného VIDES stretnutia, ktoré sa uskutočnilo 12.2-13.2.2021. Aj keď nám situácia nedovoľovala stretnúť sa osobne, naše stretnutie sme presunuli do online priestoru aplikácie Zoom. Čítať ďalej »
Pokojne odísť

Pokojne odísť

Forty For You |

Z celého dnešného úryvku sa ma najviac dotkla Ježišova reakcia na celú situáciu: „Ale on prešiel pomedzi nich a odišiel.“ Aká veľká sila, aká odvaha, aké sebaovládanie, koľká sloboda... Čítať ďalej »