Archív


Púť za svoje povolanie netradičným spôsobom

Púť za svoje povolanie netradičným spôsobom

pozvánka |

Saleziánky z projektu GPS pripravili pre dievčatá opäť ponuku zameranú na rozlišovanie povolania. Púť za svoje povolanie je konečne po dlhom čase akcia naživo. Záujemkyne môžu putovať priamo s GPS tímom alebo netradične aj samy. Po púti bude krátke online stretnutie zamerané na zdieľanie skúsenosti a zážitkov. Čítať ďalej »


Vyhlasenie k činnosti

Vyhlasenie k činnosti

správa |

Týmto vyhlásením rušíme Vyhlásenie o obmedzenej činnosti z 15. 10. 2020 a oznamujeme, že Laura čiastočne obnovuje svoju činnosť od 10. mája 2021. Prezenčná činnosť a stretávanie je teda možné za podmienky dodržania všeobecne platných usmernení Úradu verejného zdravotníctva, predchádzaniu šírenia vírusového ochorenia COVID-19 a ochrany zdravia našich členov a účastníkov stretnutí. Čítať ďalej »
BOOK CLUB

BOOK CLUB

správa |

Na sociálnych sieťach a četovaním strávime v priemere až dva dni v mesiaci... za ten čas by ste v pohode prečítali 10 kníh... Čítať ďalej »Deň zeme s eco-Laurou

Deň zeme s eco-Laurou

správa |

Eko-tím Laury pripravil peknú aktivitu v týždni Dňa Zeme. Spoločne pripravili aktivity s nápadmi ako inšpirovať a motivovať mladých ľudí k tomu, aby boli ohľaduplnejší a láskavejší k našej Zemi. Čítať ďalej »