Archív
Tancom k vášni

Tancom k vášni

správa |

Takmer 100 mladých z celého Slovenska, prišlo roztancovať tretí októbrový víkend v Bratislave. 9. ročník celoslovenskej tanečnej súťaže TeenDance, sa niesol v duchu profesionálneho tanca, skúseností a nových priateľstiev. Čítať ďalej »


KTO SI?

KTO SI?

Vides |

V piatok, 11.októbra, nasadnúť do autobusu alebo vlaku a pricestovať do Liptovských Revúc. To bol prvotný plán, ktorý sa podarilo všetkým splniť. Po prvých zvítaniach a objatiach sme obsadili jedáleň, v ktorej sa rozliehala rozprava o uplynulom mesiaci. Piatkový večer sa niesol v duchu spoznávania sa a spoznania kto/čo je VIDES, čo robí a mnoho ďalšieho. Ako nováčikov nás čakalo malé privítanie, Čítať ďalej »
Hop & blok

Hop & blok

Športový tím |

Prvý októbrový víkend sme zahájili prípravu volejbalistiek z východnej časti Slovenska na medzinárodné saleziánske športové hry PGSI, tentokrát v Michalovciach. Čítať ďalej »


TeenDance

TeenDance

správa |

TeenDance je celoslovenská saleziánska tanečná súťaž pre zmiešané tanečné tímy. Je určená pre dievčatá a chlapcov vo veku od 12 do 20 rokov. Brány tanečnej súťaže sa prvýkrát otvorili v roku 2010. Čítať ďalej »


Akcia animátor Banská Bystrica oživila Banskú Bystricu

Akcia animátor Banská Bystrica oživila Banskú Bystricu

správa |

Posledný septembrový týždeň zavítali do Banskej Bystrice stovky mladých, aby sa stretli na jedinečnom podujatí desaťročia. Akcia animátor Banská Bystrica (AABB) sa konala pre saleziánskych animátorov, ktorí pôsobia v strediskách po celom Slovensku a pracujú vo svojom voľnom čase ako dobrovoľníci. Čítať ďalej »