SprávyŠtruktúrovaný dialóg

Štruktúrovaný dialóg

správa |

Cieľom Štruktúrovaného dialógu je podporiť aktívnu účasť mladých ľudí na demokratickom živote. Mladí ľudia dostávajú príležitosť zapojiť sa do tvorby politiky. Ich názory slúžia ako podklad pre opatrenia, ktoré určujú postavenie mladých ľudí, ich vzdelanie a príležitosti. Štruktúrovaný dialóg je teda nástroj, aby sa pri rozhodovaní o mladých ľuďoch bral ohľad na nich samotných a ich názory. Aby Čítať ďalej »


9. deň deviatnika

9. deň deviatnika

správa |

Nie vy ste si vyvolili mňa, ale ja som si vyvolil vás a ustanovil som vás, aby ste išli a prinášali ovocie a aby vaše ovocie zostalo. (Jn 15,16) Čítať ďalej »

5. deň deviatnika

5. deň deviatnika

správa |

Hľadajte najprv Božie kráľovstvo a jeho spravodlivosť a toto všetko dostanete navyše. Preto nebuďte ustarostení o zajtrajšok; zajtrajší deň sa postará sám o seba. Každý deň má dosť svojho trápenia. (Mt 6, 33-34) Čítať ďalej »


Nezaváhaj pri prihlasovaní na P18!

Nezaváhaj pri prihlasovaní na P18!

správa |

Rada pre mládež a univerzity Konferencie biskupov Slovenska a KANET, n. o. spustia oficiálne prihlasovanie pre tých, ktorí sa chcú zúčastniť od 26. do 29. júla 2018 Národného stretnutia mládeže P18 v Prešove Čítať ďalej »3. deň deviatnika

3. deň deviatnika

správa |

Poďte ku mne všetci, ktorí sa namáhate a ste preťažení, a ja vás posilním. Vezmite na seba moje jarmo a učte sa odo mňa, lebo som tichý a pokorný srdcom; (Mt 11, 28-29) Čítať ďalej »