Správy


Vyhlásenie k činnosti

Vyhlásenie k činnosti

správa |

Na základe stanoviska Úradu verejného zdravotníctva z dňa 14.8.2020 považujeme za potrebné aktualizovať postoj Laury k organizovaniu hromadných podujatí plánovaných na september. Čítať ďalej »


Oratko online pokračuje aj v lete

Oratko online pokračuje aj v lete

správa |

V marci 2020 vytvoril saleziánsky pastoračný tím (saleziáni, sestry saleziánky, Domka – Združenie saleziánskej mládeže, Laura, združenie mladých, saleziáni spolupracovníci) a dobrovoľníci projekt Oratko online. Za svoje pôsobenie si oratko obľúbilo niekoľko tisíc fanúšikov na Facebooku a Instagrame, ktorí ho denno-denne sledujú. Čítať ďalej »


Obnovujeme činnosť

Obnovujeme činnosť

správa |

Oznamujeme, že Laura, združenie mladých čiastočne obnovuje svoju činnosť od 1. 6. 2020. Prezenčná činnosť a stretávanie je teda možné za podmienky dodržania všeobecne platných usmernení Úradu verejného zdravotníctva, predchádzaniu šírenia vírusového ochorenia COVID-19 a ochrany zdravia našich členov a účastníkov stretnutí. Čítať ďalej »

Škôlka u sestry Nany

Škôlka u sestry Nany

správa |

Ste doma s predškolákmi? Saleziánka Janka Obalová ponúka aktivity práve pre Vás. Vyštudovaná učiteľka predškolskej a elementárnej pedagogiky sestra Janka, pripravila aktivity, ktoré vychádzajú priamo z osnov materských škôl. Čítať ďalej »


Oratko on-line

Oratko on-line

správa |

Saleziánsky pastoračný tím (Saleziáni dona Bosca, Saleziánky, Domka – Združenie saleziánskej mládeže a Laura, združenie mladých) spolu s dobrovoľníkmi vytvorili oratko online. Čítať ďalej »Nápad na stretko !

Nápad na stretko !

správa |

Dotýka sa nás. Chce nás tiež urobiť živými. To je posolstvo, ktoré nám Svätý Otec František pripomína v Christus Vivit, prvej posynodálnej exhortácií venovej špeciálne mladeži. Tento list píše vśetkým mladým kresťanom. Čítať ďalej »