Správy


BOOK CLUB

BOOK CLUB

správa |

Na sociálnych sieťach a četovaním strávime v priemere až dva dni v mesiaci... za ten čas by ste v pohode prečítali 10 kníh... Čítať ďalej »Deň zeme s eco-Laurou

Deň zeme s eco-Laurou

správa |

Eko-tím Laury pripravil peknú aktivitu v týždni Dňa Zeme. Spoločne pripravili aktivity s nápadmi ako inšpirovať a motivovať mladých ľudí k tomu, aby boli ohľaduplnejší a láskavejší k našej Zemi. Čítať ďalej »

Nápady na stretko online

Nápady na stretko online

správa |

Zozbierali sme niekoľko konkrétnych námetov, ktoré Vám ponúkame. Pracujte s nimi tak ako aj pri zvyčajných stretkách: využite to, čo sa Vám hodí, námety si prispôsobte svojmu stretku. Čítať ďalej »


Oratko online oslavuje jeden rok od svojho vzniku

Oratko online oslavuje jeden rok od svojho vzniku

správa |

Už tento víkend uplynie rok, čo Saleziánsky pastoračný tím prišiel medzi mladých s úplnou novinkou v online svete a vytvoril projekt s názvom Oratko online. Na sociálnych sieťach Facebook, Instagram a Spotify tak počas celej pandémie môžeme sledovať rôzne aktivity od bratov saleziánov, sestier saleziánok, saleziánov spolupracovníkov a mnohých mladých dobrovoľníkov po celom Slovensku. Čítať ďalej »Sviatok blahoslavenej Laury Vicune

Sviatok blahoslavenej Laury Vicune

správa |

Pozývame vás osláviť Laurin sviatok spoluúčasťou na výzve od sestry Runity Borjy FMA, generálnej radkyne zodpovednej za pastoráciu mladých. Výzva obsahuje návrhy na slávenie sviatku, aby sme sa nechali sprevádzať Laurou Vicuñou počas prípravy na slávnosť dona Bosca. Čítať ďalej »