ArchívNová stránka

Nová stránka

Námestovo |

Tohtoročný šiesty júl bol výnimočný nielen tým, že to bol prvý prázdninový utorok, ale pre 120 oravských dievčat, 35 animátoriek a niekoľko ďalších ľudí najmä tým, že sa začínal náš dlho očakávaný letný tábor.Hneď po príchode na miesto činu sa pred dievčatami zjavila mladá deva v bielom rúchu mladá Agnes, budúca Matka Tereza a kľúčová postava celého tábora vítala dievčatá v ich prechodnom bydlisku Čítať ďalej »


Miteendance

Miteendance

Michalovce |

Inšpirovaní myšlienkou celoslovenskej súťaže TeenDance aj v našom Michalovskom stredisku v jednu nedeľu explodoval tanec, hudba a zábava. Čítať ďalej »
Keď sa produkuje tvorivá atmosféra

Keď sa produkuje tvorivá atmosféra

Košice |

18.5. 2012 sme naštartovali našich tátošov a odleteli do Letnoviec, kde nás srdečne privítal miestny pán farár v pastoračnom centre. Mali sme strechu nad hlavou, ticho a kľud, takže sme sa mohli s plnými silami pustiť do prípravy letných táborov. Čítať ďalej »


Keď Laura pramení...

Keď Laura pramení...

Košice |

Už druhý raz sa nám podarilo spojiť sa a spoločne budovať vzťahy v krásnej prírode Slovenského raja. Kto? Stretli sme sa aktívni členovia združení Laura a Prameň spolu s rodinami, aby sme utvrdili našu spoluprácu a cez neformálny rozhovor navrhli a pouvažovali o ďalších krokoch našej pôsobnosti na sídlisku KVP. Čítať ďalej »
Žiaden cieľ nie je vysoko

Žiaden cieľ nie je vysoko

Humenné |

Písal sa rok 2012. Celá udalosť, ktorú organizovalo združenie Laura, sa uskutočnila v Humennom, presnejšie na Lipovej 23 ( u sestier FMA) a v telocvičniach Strednej zdravotnej školy a Spojenej cirkevnej školy. Ide o volejbalový turnaj, ktorého priebeh bol zdokumentovaný a zachytený aj na fotografiách. Čítať ďalej »