Čím žijeme


O nás   Príprava   Čím žijeme   Galéria   Podporte nás   Kontakt   2%

 

 
Kuchyňa

Kuchyňa

Vides |

Chcem ísť s Frodom a všetko, čo príde, mám chuť zdolať! Tak zneli slová refrénu hymny denného tábora na Záhorí. Čítať ďalej »Rumunsko

Rumunsko

Vides |

Tohtoročný zájazd do Rumunska sa začal 30. júla 2022. Celkovo sa tohto požehnaného misijného dobrodružstva zúčastnilo 5 cestovateľov, a to vedúci partie Rasťo (Rastík), ďalej Saška, Sofy, Dorka, a nakoniec aj ja, Saška. S táborom nám však veľmi pomohol aj Rasťov spolužiak Marek. Čítať ďalej »


Orechov dvor - doučovanie

Orechov dvor - doučovanie

Vides |

Napríklad ja som sa to dozvedela až teraz. Zaujímavé. Len tak za rohom a toľko divočiny. Tak blízko, a zároveň tak ďaleko. Ďaleko nás, ďaleko od "normálneho" života. ORECHOV DVOR, rómska osada Nitry. V dňoch od 22.7. do 26.7.2022 som bola na Orechovom dvore doučovať. Čítať ďalej »


Malá misia na Ukrajine

Malá misia na Ukrajine

Vides |

Ono je to už raz tak. Keď človek otvorí svoje srdce, dostane omnoho viac. Príde na miesta, o ktorých by ani nesníval a zakúsi to, čo by mu inak ani nenapadlo. S našim dobrodružným tímom videsákov (Lucka, Mišo a Veronika na čele so sr. Monikou) sme sa vybrali na Malú misiu s Ukrajinskými deťmi z Gabčíkova. Cez Domku sme sa spojili so Saviom, nadšenými mladými animátormi, ktorí túžia dávať zo seba Čítať ďalej »