Humenné
Kolonisti v El Paso vypátrali Wanted

Kolonisti v El Paso vypátrali Wanted

Humenné |

Saleziáni don Bosca (SDB) a Dcéry Márie Pomocnice (FMA) pôsobiaci v Humennom pripravili v spolupráci s mladými dobrovoľníkmi letný zážitkový tábor pre deti a mládež pod názvom Kolónia El Paso. Na „chatovačke“, ako akciu s dlhoročnou tradíciou nazývajú, sa zúčastnilo viac ako sto detí vo veku 10 - 16 rokov z Humenného a okolia. Čítať ďalej »


Hecni sa so svojím tímom

Hecni sa so svojím tímom

Humenné |

Prvú májovú sobotu sa konal v Humennom už tradičný SMS volejbalový turnaj. Tento krát sa o jeho organizáciu postaral realizačný tím Andrei Tovarňákovej v rámci národného projektu Komprax. Čítať ďalej »


Dievčatá stopovali Lauru

Dievčatá stopovali Lauru

Humenné |

Tento rok sme 4. apríla v stredisku Laura Humenné opäť oslavovali. Akciou s názvom Laurovica sme si pripomínali spomienku na narodeniny blahoslavenej Laury Vicuňovej a témou akcie bolo „Stopuj Lauru!“ Čítať ďalej »83 hodín s kráľovnou

83 hodín s kráľovnou

Humenné |

Stretnúť sa s významnou osobou na 1 hodinu, vidieť sa, pokecať, či len vnímať tú jedinečnú atmošku, to je zážitok, ktorý sa neodmieta. Dievčatá zo SCVČ a strediska Laura využili jarné prázdniny a vyštartovali za svojím snom neuveriteľne až na 83 hodín. Čítať ďalej »


Duchovná obnova- Ježiš je môj priateľ

Duchovná obnova- Ježiš je môj priateľ

Humenné |

Duchovná obnova je pokojne strávený čas v Božej prítomnosti pri rozjímaní nad Otcom, svojim životom a tiež vlastným duchovným životom. Posledná duchovná obnova pre dievčatá v Humennom, ktorá sa konala 23. 2. 2014, sa niesla v téme Ježiš je môj priateľ Čítať ďalej »Viac ako sto mladých vystúpilo na scéne

Viac ako sto mladých vystúpilo na scéne

Humenné |

Saleziánska rodina pripravila v nedeľu 2. februára Don Bosco show s podtitulom „Snívajme s don Boscom“. Tento kultúrno-zábavný program pozostával z divadelných scénok, tanečných či hudobných vystúpení. Hlavnými protagonistami boli deti,mladí a animátori, ktorí navštevujú domy saleziánok a saleziánov. Spolu ich na scéne mestského kultúrneho strediska účinkovalo viac ako sto. Čítať ďalej »


Novocačka ako odmena

Novocačka ako odmena

Humenné |

V piatok 24. januára si animátorky stretka Kyslé žížalky pripravili pre svoje zverenkyne nocovačku. Spoločne ju strávilo desať dievčat vo veku 12 až 14 rokov v dome sestier saleziánok. Čítať ďalej »